אנליזת חוב ומניות

72 שעות אקדמיות
12 מפגשים

תכנית ההכשרה המקצועית והמעמיקה בישראל בתחום אנליזת חוב ומניות.

הקורס יקנה כלים תיאורטיים ומעשיים הנחוצים לביצוע הערכות שווי של נכסים וחברות וניתוח חוב לטובת קבלת החלטות השקעה במניות ובאג"ח.

המכון הישראלי לפיננסים IFI מזמין אותך להצטרף לקורס במהלכו כל משתתף ילווה חברה ציבורית ובאמצעות תרגילי בית/כיתה וחשיפה למקורות מידע ציבוריים, יישם באופן עצמאי אך תוך ליווי אישי את הידע שנרכש בכתה - על אותה חברה. במהלך הקורס המשתתפים ירכשו כלים ומיומנויות לבצע באופן עצמאי ניתוח של הסביבה העסקית והענף בו פועלת חברה, הערכת שווי, הערכת רמת הסיכון של החברה ביחס לחברות אחרות בענף וניתוח החוב של החברה. במפגש האחרון יציגו המשתתפים את הערכת השווי וניתוח החוב של החברה אותה הם ליוו ויציגו המלצת קניה או מכירה של מניית החברה תוך מתן נימוקים משכנעים. העבודה תוצג בפני פאנל של מומחים מבכירי ענף הפיננסים אשר יאתגרו את הבוגרים בשאלות.

למי מיועד?

למי מיועד?

סמנכל"י כספים, כלכלנים, רואי חשבון, יועצים פיננסיים, מנהלי קשרי משקיעים, מנהלי השקעות, מנהלי סיכונים, אנליסטים, סוחרים, מנהלי אשראי, סמנכ"לי כספים, רו"ח, אנשי בקרה וביקורת, יועצים משפטיים, קציני ציות ועוד.
למי מיועד?

מטרות הקורס

  • קריאה, הבנה וניתוח פעילות עסקית של חברה על בסיס הדוחו"ת הכספיים ומקורות מידע נוספים, לרבות הסקת מסקנות מקצועית
  • הקנית כלים ומיומנויות לביצוע הערכת שווי לחברה, ומתן המלצת קנייה/מכירה/החזקה
למי מיועד?

מנהל מקצועי

רו"ח משה (מושאק) ליפשיץ, מרצה בתחום האנליזה וניתוח דוחות כספיים. בעל ניסיון מקצועי של כ-13 שנים בשוק ההון המקומי, בניהול השקעות ובניתוח והערכות שווי כלכליות של חברות ותאגידים מרכזיים במשק הישראלי. בתפקידיו הקודמים שימש כמנהל השקעות בקרן הפנסיה "עמיתים", מעריך שווי במשרד פרופ' יצחק סוארי ושות' ועוד.

אנליזת חוב ומניות זה למקצוענים
המכון הישראלי לפיננסיים מובילים להצלחה