קורס הסמכה
לדילרים –
ACI Dealing
Certificate

78 שעות אקדמיות
10 מפגשים

קורס הסמכה לדילרים בשוקי המט"ח והריביות, אשר בסיומו ייגשו המשתתפים למבחן בינלאומי לקבלת תעודת הסמכה ACI Dealing Certificate.

IFI בשיתוף עם איגוד ACI העולמי, מתכבד להעניק לכם הזדמנות להחזיק בתעודה בינלאומית של אחד מארגוני השווקים הפיננסיים הוותיקים והמובילים בעולם. ארגון ה- ACI קיים ופועל בתעשייה זה 70 שנה ומוכר ברוב מדינות העולם ובכללן מרכז אירופה, ארצות הברית וקנדה. מעבר ליתרון התחרותי הקיים בהחזקת תעודת Dealing Certificate, קורס ההכנה ב- I.F.I מעניק למשתתפיו ארגז כלים שבאמצעותו יוכלו לרכוש את כל הידע הבסיסי הנדרש לדילר בחדר העסקאות ובחדר המסחר ואת הידע המקצועי ביותר בהתאם ל- Best Practice הבינלאומי.

משתתפי הקורס ילמדו את הוראות מודל הקוד האתי הבינלאומי המקובל בכלל חדרי העסקאות של הבנקים בעולם, עם דגש מיוחד על סטנדרטים גבוהים של טוהר מידות, התנהלות ומקצועיות כמו גם מנגנוני ניטור ובקרה שיש ליישם לצורך הגנה מפני סיכונים לא ראויים.

הקורס כולל תרגול שוטף על גבי מערכת מבחנים המדמה את תנאי המבחן האמיתי בסיום כל מודול, וכן סימולציה של מבחן אמיתי ומלא בסיום הקורס.

למי מיועד?

למי מיועד?

סמנכל"י כספים, כלכלנים, רואי חשבון, יועצים פיננסיים, מנהלי קשרי משקיעים, מנהלי השקעות, מנהלי סיכונים, אנליסטים, סוחרים, מנהלי אשראי, סמנכ"לי כספים, רו"ח, אנשי בקרה וביקורת, יועצים משפטיים, קציני ציות ועוד.
למי מיועד?

מטרות הקורס

  • הכשרה מקיפה ומעמיקה לדילרים וסוחרים בשוקי המט"ח והריביות, הפועלים בחדרי עסקאות ובחדרי מסחר בארץ ובחו"ל בהתאם ל- Best Practice הבינלאומי
  • הכנת המשתתפים למבחן הבינלאומי של ACI
בין צוות המרצים

הצוות המוביל של קורס

גיל בן יהודה, מנהל Thomson Reuters Israel
אורן גוטשטדט, מנהל קרן נוסטרו ויועץ פיננסי
עו"ד נטלי ג'ייקובס, שותפה וראש תחום נגזרות ומכשירים פיננסים, משרד הרצוג פוקס נאמן
איתן זאבי, מנהל פרויקטים בחברת Super Derivatives, מנהל דסק אופציות בבנק לאומי לשעבר
רו"ח חיים חבין, Professional Risk Manager , מנהל חברת ייעוץ לבנקים ולמוסדות פיננסיים בתחומי הבנקאות, החשבונאות, מערכות המידע והמימון
עמית לוינשטיין, מנהל חדרי העסקאות: מט"ח, ריביות וניירות ערך בבנק דיסקונט לשעבר, חבר הוועדה האקדמית של ACI העולמית
אייל סדובסקי, ראש אגף Enterprise Risk Management, החטיבה לניהול סיכונים, בנק לאומי

הסמכה לדילרים – ACI Dealing Certificate זה למקצוענים
המכון הישראלי לפיננסיים מובילים להצלחה